Audio novinky od Beats

29. 11. 2013

Spoločnosť Beats by Dr. Dre, ktorá už nejaký čas patrí pod strechu HTC, predstavila dvojicu zaujímavých noviniek - bezdrôtových reproduktorov série Pills.

estar-beats-pill-2-1-original
Beats Pill 2.0
Pill druhej generácie je bezdrôtový reproduktor s intenzívnou basovou zložkou, ktorý vyniká skvelým dizajnom a vysokou mierou mobility. Padne presne do chlapskej dlane a bez problémov sa dá počas prehrávania hudby nosiť v ruksaku alebo väčšom vrecku mikiny. Reproduktor s príznačným pomenovaním "pilulka" sa dá spojiť so všetkými typmi moderných smartfónov cez technológie NFC a Bluetooth a s pomocou vstavaného mikrofónu umožňuje aj telefonovanie bez potreby používania samotného mobilu. Beats Pill 2.0 sa predáva v piatich farebných variantoch za cenu 199 amerických dolárov.
estar-beats-pill-2-2-original
Beats Pill XL
Ako už samotný názov naznačuje, model Pill XL je väčšou verziou základného pilulkového reproduktoru. Má síce rovnaký dizajn aj detaily, len je dlhý až 33 centimetrov a má ešte výraznejšiu basovú zložku. Pritom dokáže presne interpretovať prakticky celé človekom rozpoznateľné frekvenčné spektrum. Pill XL je dostupný iba v elegantnej čiernej farbe a predáva sa za 299 amerických dolárov.
estar-beats-pill-xl-1-original
Zaujímavosťou noviniek je funkcia automatickej synchronizácie. Vlastník oboch verzií reproduktorov Pill (alebo viacerých jedného typu) môže všetky ovládať súčasne prostredníctvom jediného smartfónu. Ide o výborné riešenie vtedy, keď sú reproduktory umiestnené po rôznych izbách v byte napríklad počas večierka. V každom kúte domácnosti tak bude znieť kvalitná a perfektne zosynchronizovaná hudba.

Foto: Beats

Tagy:

hudba, Technika

Komentáre: