Kde randiť, keď je zima?

26. 12. 2016

V lete máme nespočetne veľa možností, ako stráviť romantický večer vo dvojici. Najmä preto, lebo je do noci príjemne teplo a ponuka koncertov pod šírym nebom je obrovská. Ale kam sa so svojou láskou podieť, keď je von zima a mráz a neláka nás večne vysedávať kdesi v kaviarni? Pre bezradných zaľúbencov máme pár nápadov...

Filmový večer

Pre všetkých, ktorých to naozaj neláka do mrazivej zimy, je pohodový filmový večer to pravé. Romantický film, niečo dobré na zahryznutie a pohárik vína zaručene vytvoria tú správu atmosféru. Navyše sa pri pozeraní filmu môžete k sebe pekne pritúliť.
1-film-original

Nočná prechádzka

Jestvuje niečo romantickejšie ako nebo posiate hviezdami? Keď nemáte strach z tmy, môžete sa vybrať na výdatnú prechádzku spojenú s obdivovaním hviezdnej oblohy. Pritom sa môžete navzájom zohrievať.
2-prechadzka-original

Kurz varenia

Láska – ako dobre vieme – prechádza aj cez žalúdok. Prečo si teda neobjednať kuchársky kurz a poňať ho ako rande? Prídete na to, aké je pekné v studenom ročnom období stáť spolu pri sporáku a pripravovať si obľúbenú špecialitu. A nezoznámite sa iba  s novými receptami, ale spoznáte partnera z celkom novej stránky.
3-varit-original

Vianočné trhy

Je obdobie trhov, ktoré sa celé krútia okolo Vianoc.  Tak prečo  neskúmať stánky plné rôznych sezónnych lákadiel ruka v ruke s partnerom? Okrem mnohých príjemných vecí ako napríklad hrejivý punč sa zároveň dozviete, čo sa páči vašej láske.
4-trhy-original

Wellness

Vynikajúcou možnosťou ako v zime stráviť rande, je návšteva wellnessu. Môžete si spolu zaplávať, vysaunovať sa, nechať sa vymasírovať a medzitým sa k sebe túliť v županoch.
5-wellness-original
Zdroj: oe24.at
Foto: ilovedurban.co.za, http://stellar.ie, cdn-image.travelandleisure.com, fiftydegreesnorth.com, static1.squarespace.com

Komentáre: