Ktoré ženské časti tela majú muži najradšej?

30. 11. 2014

Je to smutný fakt, ale mnohé ženy majú problém so sebavedomím. Najmä preto, lebo sa nadmerne trápia názormi iných alebo kultom štíhlosti. Pritom ženská postava vôbec nemusí byť ideálna! Dokazuje to nedávna anketa časopisu Cosmopolitan, ktorá dokázala, že na rebríčku najpríťažlivejších častí ženských tiel z pohľadu mužov vôbec nevedú prsia alebo zadočky, ale poradie je celkom iné... Ste zvedaví, aké?

Oči

Veru, veru – číslo jedna najpríťažlivejších častí ženského tela bude pre väčšinu z vás určite prekvapením. Ankety však zhodne dokazujú, že muži sa cítia bezbranní pred touto ženskou zbraňou a že ženy ich dokážu očariť jediným pohľadom až natoľko, že všetky ostatné časti tela prestanú byť dôležité. Veď určite tiež poznáte príbehy  o láske na prvý pohľad :-)
1-oci-original

Chodidlá

Chodidlá určite tiež nie sú prvou vecou. Ktorá nám príde na um, keď premýšľame o sexi častiach tela. Nič to však nemení na veci, že muži ich spomínajú veľmi často...všímajú si najmä starostlivú pedikúru, vkusne nalakované nechty a štíhle členky.  Vtedy je úspech zaručený.
2-chodidla-original

Vlasy

Vlasy často definujú podstatu ženy – veľa hovoria o jej povahe, osobnosti a prístupe k životu. Práve preto považujú muži ženské vlasy za veľmi atraktívne, a čo je ešte zaujímavejšie, nemajú jednoznačné preferencie. Skrátka, koľko mužov, toľko názorov: niektorí uprednostňujú brunetky, iné blondíny, jedni kratšie vlasy, iní dlhé. Ak ste si teda mysleli, že príťažlivé sú len dlhovlasé blondíny, je načase vyviesť vás z omylu.
3-vlasy-original

Brucho

Ďalší bod v našom rebríčku je brucho, ktoré nemusí byť ideálne ploché s viditeľnými vypracovanými svalmi, pretože väčšine mužov sa páči presný opak – ženskú oblosť  a mäkkosť pokožky, ktorá je celkom iná ako ich. Muži sa zhodujú i v tom, že príliš svalnaté brucho je skôr doména mužov a ženám nepridáva na kráse.
4-brucho-original

Ramená

Sú ďalšou časťou ženského tela, ktorej muži venujú zvýšenú pozornosť.  Časť z nich tvrdí, že nemôžu odtrhnúť oči od nahých ženských ramien v šatách či tričkách bez rukávov a od tetovaní, ktoré často odhaľujú.  No kto by to bol povedal, nie?
5-ramena-original

Boky

Táto časť ženského tela je dôkazom, že príliš chudá ženská postava rozhodne nie je ideálom krásy. Boky totiž musia byť oblé, v čom sa zhoduje väčšina anketovaných pánov. Tí sa zhodujú aj v názore, že máločo je zvodnejšie ako žena, ktorá si je vedomá pekných bokov a rafinovane využíva svoju prednosť.
6-bedrab-original

Úsmev

Muži hovoria, že máloktorá zbraň je silnejšia ako pekný úsmev. Vďaka nemu je pre nich každá žena krajšia a atraktívnejšia. Muži totiž veľmi radi obšťastňujú svoje ženy – a čo je najlepším dôkazom, že sa im to podarilo, ako široký žiarový úsmev?
7-usmev-original

Pery

Čím väčšie, tým lepšie...ale nedajte sa zmiasť, nejde o krikľavé farby rúžov alebo komicky nafúknuté  botoxové pery!  Pery majú byť podľa mužov najmä pestované a jemne zvýraznené...a zvyšok už urobí predstavivosť.
8-pery-original

Prsia

A prichádzame k najcharakteristickejšej časti ženského tela, ktorá pôsobí na mužov ako magnet, čiže prsia. Ale aj tu čaká na dámy veľa prekvapení. Ak si totiž mysleli, že čím viac ukážu, tým lepšie, opäť sa mýlili. Podobne ako pri vlasoch ani tu muži nemajú jednotný názor či vkus a všetci  nevyžadujú, aby žena mala obrovské prsia a ukazovala ich celému svetu. Mnohí oceňujú schopnosť vystaviť poprsie na obdiv bez vulgárnosti a radšej ponechať viac priestoru fantázii.
9-prsia-original

Zadok

Ak vás doterajšie argumenty nepresvedčili a stále máte komplexy k ,,nedostatočnosti“ napríklad svojho poprsia,,  môžete sa sústrediť na ďalšiu časť tela, ktorá je u mužov vysoko v obľube, čiže na zadoček.  Po prvé: pri troche systematickej snahy ho môžete cvičením úžasne  vyformovať  a po druhé: muži zhodne vyhlasujú, že sa im páči zadočky všetkých rozmerov a ženy  zbytočne vidia problémy  tam, kde žiadne nie sú.
10-zadok-original
Zdroj: geekweek.pl
Foto: wallpaperest.com, mirror.co.uk, thezerosbeforetheone.com,  
missguided.co.uk, dresssavvy.wordpress.com, drmccoy.net, huffingtonpost.com, triumph.com, good-wallpapers.com

Komentáre: