LETNÉ FESTIVALY: Vrbovské vetry 2015

01. 07. 2015

Festival Vrbovské Vetry je multižánrový festival Multiorganizácie KRIAK na čele s pánom preccedom Húpacím konom. Hlavný program 9. ročníka sa uskutoční 4. júla 2015 na Štadióne Vrbové.

1-original
Deviaty ročník festivalu s veľkým srdcom. Veľa kvalitnej hudby, preteky na húpacích koňoch, formula nula, streľba z poplašnej pištole a veľa atrakcií pod drobnohľadom samotného preccedu multiorganizácie KRIAK húpacieho koňa.
2-original
Akcia sa koná na asfaltovej ploche v areáli futbalového ihriska vo Vrbovom. Pred dažďom možnosť ukrytia na tribúne.
3-original
Popri klasických vtipných vsuvkách z dielne bratov Jobusovcov zaútočí na bránice návštevníkov aj novinka: Živé šachy robotnícko-roľnícke. Na festivale sa bude krstiť nové CD Karpatských Chrbátov a kniha Plajko.
4-original
Okrem hlavného, sobotného večera bude Vrbové žit festivalom celý týždeň, samozrejmosťou budú večerné premietania filmov Bažant kinematograf, besedy, divadlo a mnohé ďalšie predstavenia.
5-original
A samozrejme, na festival zavíta skvelá muzika, v podaní ďalších umelcov a kapiel, ako: Ventil RG, Gypsy Ska Orquesta (Venezuela), Peter Lipa Band, Jasná Páka + David Koller, Chiki Liki Tu-A + Projekty, Chutki Smouž (Bielorusko, Longital, Talent Transport, Velká Vrbovská, Lov na krokodíla, Formula Nula a Prekvapenie.
6-original
Viac info na: www.vrbovskevetry.sk


Zdroj: www.citylife.sk, www.vrbovskevetry.sk
Foto: www.youtube.com, www.podujatie.sk, www.vrbovskevetry.sk

Tagy:

hudba, koncert

Komentáre: