Luxusné slúchadlá Monster v limitovanej sérii Hublot

16. 05. 2013

Spoločnosť Hublot je majiteľom vozidiel Mercedes-Benz dobre známa vďaka precíznemu spracovaniu a spoľahlivosti jej náramkových hodín. V spolupráci so spoločnosťou Monster pripravila sériu hodín a prémiových slúchadiel, ktoré sú nevídaným spestrením moderného osobného imidžu.

Slúchadlá Monster Hublot sú predovšetkým o prémiových značkách, dielenskom spracovaní na najvyššej možnej úrovni, prvotriednom filtrovaní okolitého hluku a briliantnom zvuku. Samotné slúchadlá na sebe nesú logo Hublot, hliník, karbón a pravú kožu.

monster-hublot-1-original

Spolu so slúchadlami, ktoré sú ladené do rôznych farebných a dizajnových variantov, je v ponuke Hublotu aj tomu prispôsobená séria náramkových hodín. Ich cena je však v porovnaní so slúchadlami samotnými neporovnateľná. Slúchadlá Monster Hublot si totiž budete môcť zabezpečiť už za 2-tisíc eur. 

monster-hublot-3-original

Slúchadlá Monster Hublot spolupracujú s audio-systémom Enigma Audio a podporujú aj prenos cez rozhranie Bluetooth A2DP. Presnejšie špecifikácie výrobca neuvádza, pretože už len prítomnosť loga Hublot je považovaná za garanciu prvotriednej kvality zvuku.

Foto: Monster 

Tagy:

hudba, Technika

Komentáre: