Minimalistická nádhera

18. 10. 2013

Spoločnosť Elevenpl Us (11+) zaradila do svojej ponuky prémiových audio zariadení výnimočné reproduktory Sound 1. Sú minimalistické, štýlové, elegantné, vyrobené s dôrazom na detaily a samozrejme s excelentným zvukom.

estar-sound-1-5-original
Za posledné roky sa radikálne zmenil pohľad odborníkov na malé reproduktory. Vďaka progresívnym materiálom a perfektnej vnútornej architektúre ozvučníc i samotných reprodukčných jednotiek sa môžeme s výborným sýtym zvukom stretnúť aj u tabletov, mobilných telefónov a mimoriadne malých externých reproduktoroch. Jedným z nich je aj Sound 1.
estar-sound-1-7-original

Systém Sound 1 je tvorený dvojicou reproduktorov, ktoré sú k sebe prichytené za pomoci magnetických plôch na rube každého z nich. Vďaka tomuto konceptu majú dve tváre - ak sú spojené poslúžia aj ako stojan pre tablet, keďže tvoria jeden celistvý valec; a v prípade rozdelenia sa stávajú stereo systémom s výrazným náklonom pre notebook. Vďaka tomuto náklonu je zabezpečené lepšie šírenie zvuku smerom k poslucháčovi so zachovaním elegantného dizajnu.
estar-sound-1-4-original
Reproduktory Eleventpl Us Sound 1 sú napájané vstavanou batériou a s multimediálnym zariadením sa spájajú cez Bluetooth. Čas prevádzky výrobca stanovuje približne na 20 hodín, čo predstavuje v lepšom prípade tri pracovné dni. Výkon každého z reproduktorov sú 3W, ich celková hmotnosť 257 gramov a spoločná dĺžka 132 mm.

Foto: Elevenpl Us

Tagy:

hudba, Technika

Komentáre: