Návrat ku klasike

12. 02. 2014

Bezdrôtová audio sústava od Fujitsu Ten je návratom ku klasickému vzhľadu reproduktorov.

estar-eclipse-2-original
Tvorcovia reproduktorov Eclipse TD-M1 kládli dôraz nielen na originálny dizajn hľadajúci inšpiráciu v 90. rokoch minulého storočia, ale aj na ich technickú vyspelosť. Vzniká tak očarujúca harmónia klasiky a moderny.
estar-eclipse-4-original
Povrch oválnych reproduktorov je hladký, lesklý a čistý, bez akýchkoľvek hmatateľných textúr alebo grafiky. Určené sú preto do priestorov moderných interiérov a na pracovné stoly v kanceláriách. Z technickej stránky sú reproduktory Eclipse TD-M1 špičkovými zariadeniami, za ktoré nebude zákazníkom ľúto vyplatiť aj vyššie sumy.
estar-eclipse-5-original
Sústava disponuje bezdrôtovými pripojeniami na platformách Apple AirPlay a Wi-Fi, dá sa tiež spojiť káblami s tradičnými koncovkami, napríklad s televíziou. Ide o koncovky AUX IN, štandardný USB port a druhý USB port známy napríklad z tlačiarní. Okrem nich sa dá zariadenie ovládať aj cez špeciálnu aplikáciu pre smartfóny a tablety.
estar-eclipse-1-original
Zaujímavosťou je, že sústava obsahuje DA prevodník, ktorý pracuje bez oversamplovania (NOS-DAC) a dokáže interpretovať pásmo až do úrovne 192 kHz/24 bits. Vnútorná konštrukcia každého satelitu obsahuje reproduktor s priemerom 8 centimetrov, aktívny tlmič vibrácií a masívne hliníkové upevnenie.  Fujitsu Ten Eclipse TD-M1 sa do predaja dostane v priebehu prvého štvrťroka 2014.

Foto: Fujitsu Ten

Tagy:

hudba, Technika

Komentáre: