Netradičná filantropia „kryštálovej“ študentky

13. 11. 2014

Daria Radionova, ktorá na svoje dvadsiate prvé narodeniny dostala niečo, po čom túži nejedná žena, zvlášť mladá študentka...

1-original
Ako všetci vieme, ľudia v Rusku sa delia na tri kategórie: veľmi ale naozaj veľmi chudobní ľudia, nepatrná stredná vrstva a mikroskopicky veľká skupina oligarchov.
2-original
Dária, či skôr jej rodičia patria do tej tretej, najmenšej a zároveň najbohatšej. Aj preto nie je nič prekvapujúce, že zažila jedny zo svojich najkrajších narodenín.
3-original
Dostala  Mercedes typu CLS 350, obložený miliónom kryštálov od firmy Swarovski. Ako uviedla skromná oslávenkyňa, vždy túžila po niečom, čo nie je obvyklé ale naopak – čo je priam unikátne. A ako sa zdá, aj to dostala.
4-original
Daria žije v Londýne, kde aj študuje a denne, vždy keď sa preváža ulicami tohto veľkomesta, so sebauspokojením a dobrým pocitom na duši, zažíva závistlivé a obdivné pohľady okoloidúcich ľudí.
6-original
Nedávno sa však rozhodla svoje auto predať. Odborníci auto ohodnotili na dvadsaťpäťtisíc libier, no jeho cena na aukcii sa vyšplhala až na neuveriteľných stotisíc.
7-original
Jeho majiteľka sa rozhodla peniaze z predaja darovať na charitu. Podľa www.dailymail.co.uk sa rozhodla darovať časť z predaja na moldavský domov pre opustených psov.
8-original
Ako sa zdá, opustené moldavské psy takto darované peniaze od mladej filantropky určite ocenia...

Foto: 9+

Komentáre: