Päť dobrých dôvodov, prečo chodiť do sauny

21. 12. 2016

Pre milovníkov tepla je sauna veľmi lákavým miestom. Aj keď von zúri mráz a snehová metelica, v saune sa dôkladne zohreje a takisto urobíte dobrú službu svojmu fyzickému aj psychickému zdraviu.

Je tam teplo

Čo sa pri saune predpokladá. Navyše toto teplo je suché a zohreje vás až do špiku kostí. Musíte ísť ale do sauny poriadne napití vodou, aby ste sa dôkladne vypotili. Piť až potom je neskoro! Prospešná je už aj jediná návšteva sauny, ale ideálne je navštevovať ju raz týždenne.
01-original

Zvýšite si sebavedomie

Že ten pán, ktorý vás predtým upútal, nevyzerá pod sprchou až tak dobre? A ten druhý má brucho, ktoré v oblečení vôbec nebolo vidieť? A tamtá kráska má na nohách celulitídu? Super! Všetci sme ľudia a všetci máme nejaké fyzické nedostatky!
friends-in-sauna-original

Oddýchnete si

Príjemne unavení, spomalení a ako v novom tele – presne tak sa budete cítiť po poctivých troch fázach (čiže prehriatí a následnom odpočinku a odpočinku) saunovania. Ďalší deň budete ako znovuzrodení!

Rýchlejšie schudnete

Návštevy sauny posilňujú imunitu a takisto odplavujú únavu. Aj keď ste zdraví a fit, zlepšíte si celkové zdravie a všetko vám v tele bude fungovať omnoho lepšie.
sauna2-original

Niečo sa dozviete

kde majú super víno za super cenu? Alebo že nátierka z avokáda sa dá použiť aj ako pleťová maska? Ľudia v saune sa rozprávajú o všeličom, môžete sa dozvedieť veľa zaujímavého a prospešného.
spa_relaxing-original
Zdroj: corso-saunamanufaktur.com
Foto: aquillahealthclub.com, kastelseiseralm.com, pinterest.com

Komentáre: